Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakivel hasonló történt már?

Valakivel hasonló történt már?

Figyelt kérdés
Már pár napja érzem, hogy így a bal kezem zsibong. Ilyen fura érzes mintha hangyák mennének ott. Én arra véltem először gondolni, hogy a rossz testtartásom miatt lehet hisz egész héten otthom voltam és görnyedtem a könyveim fölött, amitől irtózatosan fájt a hátam valamint a nyakam. A héten ez csak rosszabb lett már van hogy a hátamban is érzem pontosabban a bal oldalon a csukjámtól lefelé húzódó részen a lapockámig és van hogy néha a derekamban és a lábaimban érzem. Reggel mikor felkelek nem érzem de amikor sokat ülök csak random előjön és van, hogy a vádlimban is érzem. Ahogy sétálok néha nyilal a derekamban egy pontban és estére már megint csak alig érzem. Elmentem suli orvoshoz aki annyira nem megbízható és ő azt mondta hogy meg kell nézetni az elekródáimat. Talán rosszra gondoltam, mégsem a rossz testtartástól lenne? Vagy esetleg valami nyaki ideg van becsípődve?

tegnap 23:13
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
A sok ülés is okozhatja. Óránként minimum 5 percet kell mozogni. Ha ilyen van, akkor hanyatt kell feküdni, két lábad térdben behajlítva mellkasig felhúzni és két kézzel rásegítve óvatosan mellkashoz szorítani. Ha elmúlik, akkor gerinc vagy ülőideg probléma. Ha meg nem, akkor reumatológus, vagy háziorvos minimum.
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!