Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkason nem gyógyuló kis...

Mellkason nem gyógyuló kis mitesszer méretű 2-3 pötty egymás mellett, ami néha viszketni is szokott, mi lehet? Csak a legrosszabb?...

Figyelt kérdés
Most a napokban olvastam a bőrrákról, és megijedtem, mert eddig azt hittem, csak az anyajegyekre kell úgy figyelni, és eszembe jutott, hogy a mellkasomon már évek óta kb itt van ez rajtam. Ilyen kis kiálló felületű, nem tudtam lefotózni, hogy normálisan látszon. Nyilván megnézetem orvosnál, de az idő míg odajutok. Csak bőrgyógyász tudja megállapítani mi ez? Speciel az a városunkban nincs is tb alapon...

ma 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Így nem lehet megmondani, hogy mi ez, de általában a háziorvosok is látják, ha rosszindulatú daganatra gyanús. Mutasd meg neki!
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miteszer sose tűnik el magától csak ha kiszedik.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!