Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy ebben az évben...

Normális, hogy ebben az évben már negyedszer vagyok beteg? Sose volt ilyen még gyermekkoromban sem. Februárban covidos voltam, augusztusban végig beteg voltam kezdtem sima náthával ami át ment hangszál gyulladásba, majd eltelt 2 hét lázas lettem,

Figyelt kérdés
Ismét covidos voltam tüneteim alapján. Most eltelt 2 hónap vasárnap nagyon fájt a torkom, tudtam megint náthás leszek nem látok megint a takonytol. Mindig szedek minden féle vitamint mégis mindent össze szedek, már el vagyok keseredve teljesen.
tegnap 23:25
 1/3 Sz.Árpád válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Évekig soha semmi bajom nem volt, az idén már 3 alkalommal voltam orvosnál, tervben van a negyedik làtogatás is.
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küzdök. Sosem voltam beteges, idén meg folyamatosan van valami, köhögés, torokfájás.... El sem múlik, jön a következő betegség. Mintha gallyra ment volna az immunrendszerem, pedig erősítem, támogatom.
ma 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok és rohadtzl elegem van sose voltam beteges most meg egyikből megyek a másikba.
ma 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!