Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztmanal mindig sipol a tudo?

Asztmanal mindig sipol a tudo?

Figyelt kérdés
Teljesen random helyzetekben nehezlegzesem lep fel es szuro gorcsos erzes a mellkasban illetve akkor erosebb ha a hatammal neki dolok valaminek (belesuppedek). A tudom nem ad ki sipolo hangot es tudogyogyaszaton azt mondak hogy mivel kiskoromban volt dermatitisz bor betegsegem igy amiatt lehet ez a tudommel. De azert nem ertem mert sosem volt gond vele es most 18 eves vagyok es megjelent megis.

tegnap 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozza tennem meg hogy ha elojon a nehezlegzes es melyebben veszem a levegot amit nem mindig enged a tudom akkor erosen szur a mellkasom es elkezdek szedulni is. Amugy 180cm es 73kg vagyok+ 12 evet fociztam es akkor nem volt semmi gond es nem dohanyzok.
tegnap 18:47
 2/2 anonim ***** válasza:

Súlyos rohamnál olykor hallani szabad füllel is, de sok esetben csak fonendoszkóppal szűrhető ki a sípolás.


Ha a tüdőgyógyász nem vetette fel ennek lehetőségét akkor biztos nincs asztmád, mert ha valaki akkor a tüdőgyógyász ért hozzá.

tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!