Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostani COVID járványnál...

Mostani COVID járványnál melyik a legjobb fájdalomcsillapító amivel kicsit enyhíthetem a tüneteim?

Figyelt kérdés
Anno azt hallottam hogy az ibuprofén pl nem jó rá, meg a gyomromra is ráment sajnos így valami olyat szednék inkább ami kicsit segítene a közérzetemen, és nem bántaná a gyomromat.

ma 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Milyen covid járvány?
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Semmilyen méreg nem fog segíteni , a vegyipar kiszivat titeket . A sérv elleni pirula fájdalomcsillapító a szteroidjai adalékai a sejtregenerálást gátolják, rosszabb mintha nem vennék be ....
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Covid járvány? Hol? AZért egy közönséges őszi megfázás nem covid.
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem létezik koronavírus járvány mert az az aids ... Kovid vírus tesztjei a fáradtolajra a kólára a csapvízre egymás utáni teszteken ellentéteset mutattak, tehát átverés . Meg kell nézni mi a csúcs 10 üzleti befektetés , a pirula és eüipar a bankszektor biztosító IT kommunikációs dolgok divat sportholmik az élen vannak, pont ezeket ontják a reklámok ...
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm alusapkások meg okoskodók ha érdemben nem tudnak hozzászólni nem vagyok rá kíváncsi én is meg kollegáim is pozitív tesztet produkáltunk szarul vagyok lázas vagy alig bírok enni, mert a gyomromra ráment nincs energiám a majomságokhoz most pluszban.
ma 15:55
 6/12 anonim válasza:
71%

Olvavagye?

Mert inkább attól lehet.


ezek a fájdalomcsillapítók mint ki csinálják a gyomrot tehát olyat nem fogsz találni ami nem esetleg próbáld meg a cataflámot de az igazi gyógymódot le se merem írni mert konteós lennék!

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Nem, és fájdalomcsillapítót alapból nem szedek már azelőtt kezdődött tegnap meg pozitív lett a tesztem. A gyógyteát majd lehet kipróbálom köszönöm.
ma 16:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja most látom cataflamot irtál valamirt csalánteát olvastam bocsánat :D
ma 16:07
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam továbbá hogy konteós lennél, de ez a kérdésem csak annyira vonatkozott mit szedjek hogy jobban legyek nem azt kérdeztem hogy megfázás-e vagy aids vagy hogy a háttérhatalmak mit találtak ki, ha ezt kérdem majd ilyen válaszokat várok.
ma 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Te vagy beidomított fogyasztó . Lejárt netes gagyi dumával kommentelsz és okoskodsz max 90 IQval ....
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!