Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős fejfájás és ízületi...

Erős fejfájás és ízületi fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Persze ha hétfőig nem múlik el, orvos. Ha rosszabbodik vagy nem javul akkor ügyelet.

De addig is tippek? Nagyon fáj a fejem és az ízületeim. Deréktól lefele és a karjaim. Mellete jelentkezik hasmenés napi 4-5 alkalom.


Nem rég voltam antibiotikum kúrán - hála Istennek már elfogyott - okozhatja ezeket az antibiotikum kúra? A hasmenést szinte majdnem egyértelmű hogy az okozza,.persze végig ittam normafloret napi 2 fiola meg ma is ittam eggyet.


Ja és enyhe láz (hőemelkedés) is van de nem durva és pihenéssel, forró levessel elmúlik.



ma 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Valamilyen vírus fertőzés. (pl. COVID)
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen antibiotikum
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pfu hát most így fejből nem tudom és túl gyenge vagyok kikelni az ágyból, de ilyen nagy fehér kapszula, tartalmaz pencilint meg még valami mást azt hiszem ilyen k betűs.

Covid hát nem tudom. Voltam covidos többször is, ezek mellett a tünetek mellett sok egyéb is volt és ha jól emlékszem a fejem sem fájt, vagy legalábbis nem annyira.

Torkom nem fáj, nincsen feldagadva, köpetem tiszta, nem köhőgök.

Vettem most be cataflámot de nem olyan rég.


Ja és van még nagyon erős fény érzékenység. Le kellett húznom a redőnyt és az így beszűrődő fény is nagyon irritál.

ma 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Időjárás változás lesz.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!