Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen szétmarta a torkomst,...

Teljesen szétmarta a torkomst, szájnyárkahárytámat az orrspray. Hátra csorgott. Annyira fáj, hogy a viz lenyelése is iszonyatosan fáj. Mit javasolt erre használni, hogy ne szenvedjek?

Figyelt kérdés

#Szajnyalkahartya garat felmarodas
tegnap 00:25
 1/6 anonim válasza:

Jézusom. Mit használtál és mennyi ideig?

Szerintem ezzel menj orvoshoz.

tegnap 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először nasivint.

Az marta, ezért valtani akartam a mometason Sandozra amu korábban jó volt, de mivel nem dugult ki az orrom, ezért utána befujtam a kevert orrsorayt amit korábban fül orr gégész irt fel. Abban novorin van meg mégvalami, nem tudom mert az orvos által előírt keverék.


Milyen dokihoz menjek ezzel!

Vidéken vagyok nem Pesten ahova tartozok.

Itt nem tudom mit tudnak csinalni.


Erre torokspray nincs?


😰😰😰

tegnap 03:08
 3/6 anonim válasza:

Ha telefonon felhívod a háziorvosod és elmondod mi történt, biztosan ad tanácsot mit vegyél rá, vagy felírja felhőbe és ki tudod váltani.


Esetleg bemész a legközelebbi kórház fül-orr-gégészeti szakrendelésére.

tegnap 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gégész lett belőle. Tele van aftával a, garatfal es a, nyelvgyök. Azt mondták se. Mi köze az orrsprayhez.

Kaptam gyógyszereket,egyik vízben oldódó.

Másik neccesebb, de feloldom azt is meleg vízben.


Viszont Lavanidról halott valaki?

Azzal kellene gargalizálni, de a neten seb kezelő oldat van fent, nem írja a belső használatot.

Meg kellett rendelni, mert nem lehetett kapni.

Van tapasztalat Lavaniddal?

tegnap 17:58
 5/6 anonim válasza:

Nem is csoda akkor, hogy ennyire fájt.


A Lavaniddal nyugodtan gargalizálj az előírt módon, csak ne nyeld le!


Jobbulást!

tegnap 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor ezek szerint lehet vele. Nincs külön változat. Vízben kell elkeverni? Mekkora adagot?

Holnap délelőtt tudom kiváltani.

Fúuhhh 😰 Rosszul vagxok.Megint lázam van 🤦😥 Iszom a cataflam port de kb a fele jön vissza.

Csak hát nem tudom mioyen betegek fekszenek bent az infektologiai osztályon 😥

Másfél éve a gerinc műtétem után volt aftám, akkor solu medrol nyomták infúzióban.

1hét kellett mire jobb lett...

Most meg cataflam meg Aciclovir, meg akkor holnap az oldat Lavinid...

tegnap 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!