Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi tart több, mint 5 hétig...

Mi tart több, mint 5 hétig egy szövettani vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Vastagbélgyulladásom van és diverticulumok, aminek kialakulása amúgy is összefügg a mérhetetlen mennyiségű stresszel, amiben élek. Colonoscopián vettek mintákat pseudopolypokból dysplasia megállapítása gyanánt hogy szövettanra küldjék, erre látom a leleten az eeszt-ben, hogy "eredmény 5 hét elteltével". Egyszerűen ezt nem is értem. Az ember amúgy is rettenetesen feszült, mert hordoz egy ilyen betegséget, és akkor egy részben idegi alapon is súlyosbodó kórképnél kiteszik majdnem másfél hónap bizonytalanságnak, mielőtt bármi konkrétumot tudnánk. Értem, hogy nem megy másnapra, na de másfél hónap?

ma 11:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-esnek. Értem, köszönöm szépen.
ma 13:14
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászati rákszűrés eredménye 6 hét volt úgy,hogy az előző nem lett jó. Gondolhatod,én is milyen ideges voltam.

Ez ilyen sajnos.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-esnek. Hát gondolom, és sajnálom... Remélem, minden jól alakult végül. Én évek óta sodródom ebben a betegségben a rák és nemrák határán állandó éves ellenőrzésekkel, egyelőre a ráktól innen, de alapvetően ez 10 év alatt felemészti az ember idegrendszerét, keveredve az élet más bajaibal. Köszönöm, hogy megosztotta...
ma 15:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, a végén jól alakult szerencsére.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!