Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normalis ha 68kgrol 2honap...

Az normalis ha 68kgrol 2honap alatt lefogytam 60kgra?

Figyelt kérdés

158cm körüli magas vagyok júniusba nagyon elhíztam 68kg nagyon meg latszott rajtam ra 1honap mulva juliusba a verkepem rossz volt es hasi ultrahangom a majam meg nagyobodott a belgyógyászaton zsírmájjal diagnosztizáltak de én elkezdtem kerülni a zsiros ételeket de nem annyira hogy csak zöldséget fogyasztok eszek mindenből ugyanugy csak pl diszno hust nem meg zsirban nem fozok vagy ha igen kevesebben és a szalamikat parizer virsli stb is kizártam csak csirkemell sonkát eszek de most meg ilyedtem észre vettem hogy fogytam de juliustol ennyi normalis?? Augusztus elejen 64kg voltam most 61-60között

Félek valami más betegségtől van szédülök és gyenge vagyok izomgyengesegem van és sokszor felejtek el dolgokat félek valami komoly baj van a háttérbe daganat vagy ilyesmi

Vérképre nem küldenek azt mondják várjak 3hónapot doki nem vesz komolyan

De már én se értem az egészet egyebként a májam miatt meg a koleszterin ilyesmik se voltak jok a vérképen a fogyás volt a cél de én hirtelen soknak tartom

Plussz még gyenge is vagyok aluszékony

Stresszes is vagyok sok problémam van lehet valamenyire pszihésen sem vagyok már jól

Ha elmegyek vérvételre az kimutassa ha valami probléma van vagy hova forduljak tovább? Daganatnak a jelét kimutassa?

Még azt hozzá tennem étvagyám van de már olyanokat mint régeb mint leirtam nem eszem keg valamivel többet sétálok nem mondom hogy hű de sokat de egy időben egyaltálan nem mozogtam csak a házban meg autoval mentem ennyi.

Nagyon sokat sirok nem értem reggelente a gyengeséget mint ha szedulnek és nem lenne erőm meg napközben sem


tegnap 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, hogyha kalóriaszegényebben táplálkozol, nem mondod, hogy nem hallottál róla, hogy heti 1 kiló leadása normális.

Mért nem kerestél már fel pszichiátert a súlyos szorongásodra? Nem fog elmúlni!!!

Egyél zöldségeket, gyümölcsöket, multivitamint.

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi idős vagy. Két hónap alatt 8 kiló kicsit sok. Kétlem, hogy attól fogytál ennyit, hogy nem zsírral főzöl.
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21éves vagyok
tegnap 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!