Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erre irassak gyógyszert vagy...

Erre irassak gyógyszert vagy pár nap alatt elmúlik?

Figyelt kérdés
Szombat este óta fáj a torkom, bicajozás közben megfázhattam. Lázam nincs, csak kis hőemelkedés (37.3 volt ma délután, azelőtt még ennyi sem). Mivel ma reggel nem volt még hőemelkedésem se bementem dolgozni, de délben hazajöttem, mert nem éreztem jól magam. Azóta fekszem, ittam egy Rubophen thermot. Most kicsit jobban is érzem magam. Irassak erre valami gyógyszert vagy elmúlik, ha pihenek?
ma 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell gyógyszert íratni. Szinte biztos, hogy valamilyen vírus okozza, amire nincs gyógyszer. Ha fáj a torkod szopogass torokfertőtlenítőt, igyál sokat és pihenj. Ha belázasodsz, vagy 3-4 napon belül nem javul, akkor lehet, hogy felülfertőződött baktériummal és akkor szükség lehete antibiotikumra. Addig nem!
ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!