Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrákom van?

Gyomorrákom van?

Figyelt kérdés

36 vagyok, 3 hónapja volt egy daganat a köldökömben, azt köldöksérv néven megműtötték. Rá egy hónapra elkezdtem enyhe fájdalmat érezni a köldökömnél, de azt hittem még idő kell a gyógyulásra. A háziorvosom ultrahangozott, azt mondta minden rendben maradjak otthon 1.5 hónapig (de közvetlen műtét előtt is volt ultrahang akkor is minden rendben volt holott látta ott a daganat a köldök oldalán)

Mivel enyhe panaszom volt úgy voltam vele vagy elmúlik vagy várok vele még, itthon kicsit jó volt feltöltődni a munkahely nélkül.


Viszont már nagyon zavart a dolog ezért kértem beutalót sebészhez/belgyógyászhoz (nem jut eszembe a speciális neve), hétfőn megyek és biztosan gyomortükrözéssel kezdjük


Tegnap gyomorégésem volt, teltségérzésem van 3 napja, állandósult tompa fájdalom a köldök két oldalán. Talán 1/másfél kilót vesztettem az elmúlt 3 napban, minimálisan mintha gyengült volna a nyelésem


Ez már lehet előrehaladott gyomorrák?



tegnap 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ugye nem gondolod, hogy nem vették volna észre a műtéti kivizsgáláskor és a műtét során?

A gasztroenterológus után javaslom a pszichiáter felkeresését.

tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Csak hipochondria
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem volt műtéti kivizsgálás. A daganat a köldökömben egy idő után erős fájdalmat okozott és menni sem tudtam, akkor mentőt hívtam


Bevittek sűrgősségire, ott visszaakarták nyomni ! de üvöltöttem a fájdalomtól. Akkor a doki mondta később műtenek


Átlagtól jóval kisebb daganatról volt szó, kis bemetszést csinált, "nem nézett körbe a hasamban" rákra gyanakodva.

tegnap 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A köldöksérv nem daganat, és nincs köze a gyomrodhoz. Gasztroenterológus biztos nem kezd gyomortükrözéssel,1 kiló meg simán ingadozik felnőtteknél, még egy napon belül is.

Előrehaladott gyomorráknál te már a földön fetrengenél, az nem egy gyomorégés.

tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gasztroenterológus, ezt a szót kerestem. De ha nem akar gyomortükrözést, akkor mit csinál?


A háziorvosom a köldököm környékét hónapokig nyomkodta és nézegette, ettől nem lett jobb. Az állandó tompa fájdalmat, teltségérzetet csak ki kell vizsgálni valahogy.

tegnap 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Akarhat, de nem akkor, amikor beesel hozzá, hanem miután megvizsgált.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!