Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lettem hirtelen megint...

Mitől lettem hirtelen megint tiszta pattanás?

Figyelt kérdés

Nem volt csak alkalmanként 1-2 pattanásom mostanában (meg persze a piros foltok látszanak a pattanások után, de nem volt túl zavaró), most újra mindenhol tiszta pattanás lettem. Pár nap leforgása alatt. Körülbelül mikor bejött ez a rossz idő.


Szedtem gyógyszert rá, nem mentem végig vele, mert nagy dózisnál kiütöttök ilyen apró piros pöttyök, lehet nem ettől volt.


Most vissza megyek, akkor igazából megint lebasz, hogy a semmiből újra akarom kezdeni és menjek a picsába.


Valami más alternatíva?


tegnap 21:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Amiket fogyasztottam és mostanában nem igazán, azok a chipsek, meg a tej. Nagyon rá álltam a kakaóra az utóbbi időben. De azt is félre raktam, rendeződik magától ha elhagyom őket, vagy használják valamit?
tegnap 21:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alapkoncepciót értem, de az utolsó bekezdés miről szól? Elhiszem, bele kellett írni a végére két káromkodást, hogy hangulatos legyen, azért legközelebb az alanyt se felejtsd ki. (Nem szedted a gyógyszert rendeltetésszerűen, és ezért félsz visszamenni a bőrgyógyászhoz?)


Nem mindegy egyébként, hogy milyen kakaóra szoktál rá, a bolti ízesített tejek elősegíthetik a pattanás képződést.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég katyvasznak tűnik az egész. Gyorsan próbáltam az egész szöveget megfogalmazni, ezért sok helyen egy-egy szó kimaradt.


A lényeg, hogy szedtem a gyógyszert amit a bőrgyógyász írt fel. Na, én ezt viszont abba hagytam még a kezelés vége előtt.

ma 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!