Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet crohn? Kinek, hogy...

Ez lehet crohn? Kinek, hogy jelentkezett?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, ne haragudjatok

Ez az egész nekem azzal kezdődött, hogy a tejes dolgok után hasgörcs és hasmenés.

Ki hagytam a tejes dolgokat, néha jelentkezett néha nem. Júniustól kezdödött a hasmenés, reggel már futottam wcre, regelli után legalább 4x hasmenés. Júliusban elkezdett fájni a hasam jobb oldalon köldök körül, kicsit kemény is. Ezután jelentkezett a véres széklet, kis mennyiség arra gondoltam, hogy biztos aranyerem vérzik mert a sok hasmenéstől állandóan kint van. Augusztusra kicsit enyhült a hasmenés de vér volt a székletben. Szeptember ugyan ez,most jelenleg 2 aranyerem van kint, hasmenés néha rendes széklet amiben vér van és véres nyakos vmi jött ki. A jobb hasi fájdalom szinte állandó.

Már voltam gasztroenterológusnal, kaptam időpontot vizsgálatra, de nem mondott semmit. Családban van crohn beteg.

Köszönöm, aki segíteni tud! (N/30)



szept. 16. 16:49
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
Reméljük, csak IBS.
tegnapelőtt 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is remélem

Voltam hasi ultrahangon negatív minden

tegnapelőtt 19:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam ma gasztronal, itthon csináltam m2pk tesztet és pozitív lett, nagyon megvagyok ilyedve tegnap nagyon sok vér volt a székletemben
tegnap 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!