Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vér és sárga nyálkás széklet?...

Vér és sárga nyálkás széklet? Mitől?

Figyelt kérdés

Utóbbi hetekben vettem észre, hogy a nagy dolog végén a WC papír véres illetve olyan, volt mintha a székletben is lenne vér nagyon pici. Ez nem mindig fordul elő, illetve sárga nyálkát is észre vettem.

Gyakran puffad a hasam és ha fáj akkor jobb oldalt köldök körül.

Kaptam beutalot gasztroenterologushoz laktoz intolerancia tesztre....

Valakinek volt hasonló gondja?

Valamilyen bélbetegség vagy komolyabb dologra kell gondolni?



szept. 11. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen amint tudsz menj azonnal orvoshoz , a széklet nagyon sok mindent elárul az egészségedről..A vér valamilyen belső vérzésre is utalhat, de lehet csak egy hajszálér az erőlködésnél.. viszont a nyálka azt nem tudom, az állaga milyen a székletednek? Valamit a színe?De remélem nincs komoly bajod .. menj el mindenképp azért!!
szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ettél csípőset? Majd az orvosnál kiderül van-e kezelendő probléma, de lehet semmi, csak átmeneti.
szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, ezért küldött a gasztro dokihoz.

Szok lenni aranyerem is...

Néha érzek a végbélnél viszketést is meg szúrást, de nem mindig.

szept. 11. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor az lehet amiatt.
szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Korod 16 év, nemed lány?
szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!