Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vírus lehet vagy csak...

Ez vírus lehet vagy csak elrontottam a gyomromat?

Figyelt kérdés

Ilyen még életemben nem történt velem,hogy ennyire durván hasmenésem van.Egész éjjel 10-20 percenként futottam ki a mosdóba és totál folyékony a székletem pluszban hányingerem is van nagyon amit szerencsére vissza tudok tartani,és a hasam is fáj. 2-3 órát tudtam aludni de ahogyan felkeltem folytatódott tovább és este óta nagyon erősen morog a hasam,fogalmam sincs mi történik benne.

3 szem imodiumot is vettem be egyszerre de hát semmit sem hat.

Mi bajom lehet?



szept. 5. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyenlőre inkább gyomorrontás lehet. Ha viszont estére sem javul amellett hogy diétázol (víz vagy tea, keksz és ropi óvatosan falatonként, kortyonként fogyasztva keveseket), akkor már inkább valami hányás-hasmenéses vírus. Egyenlőre ne vegyél be semmi gyógyszert, hadd jöjjön ki belőled aminek ki kell jönnie (romlott kaja, vagy ha vírus akkor az is távozik). Ha otthon vagy egész nap akkor inkább fekudd az agyat és hagyd urulni a dolgokat egy darabig. Lopediumot és daedalont javaslok később, jobb mint az imodium meg a B6. De ha arra szükség lesz akkor már tuti valami nyavalyát szedtél össze
szept. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Ha három napnál tovább tart,kezdhetsz gyanakodni valami fertőzésre.
szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!