Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A magas CA 72-4 mit jelezhet még?

A magas CA 72-4 mit jelezhet még?

Figyelt kérdés

A CA 72-4 értékem 5,66 (a normál 2,68) illetve nyomokban fehérje van a vizeletemben. A húgysavam magas, a folsavam alacsony. Őszintén szólva eléggé pánikolok, mert mindehhez sajnos emésztőrendszeri problémáim is vannak.


De kezdjük az elejétől...


Augusztusban volt egy vesemedencegyulladásom, kaptam antibiotikumot, szedtem, elmúlt. 3 nappal később viszont írtóra puffadni kezdtem, majd jött felváltva a hasmenés és székrekedés, valamint alkalmanként a jobb alhasamban enyhe fájdalmat éreztem.


Jelenleg a tüneteim megvannak. Bár azt a jó tanácsot kaptam, hogy szedjek probiotikumot.


Érdekes még,hogy a testhőmérsékletem 36,5-37 között állandósult. Ez egy kicsit szintén ijesztő a számomra, mert nekem nagyon ritkán ment 36 fok felé.


Szerintetek baj van?


Előre is köszönöm a válaszokat.



szept. 4. 11:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!