Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Karsai Dániel állapotában az...

Karsai Dániel állapotában az öngyilkosság már lehetetlen?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre,csak spekuláció a kérdés.

Nyomon követem és mellette állok. Azon gondolkoztam,a helyében én már biztosan elintéztem volna magam. Tudom,hogy 0-24 felügyelet alatt áll és így lehetetlen,de ugye nem volt ez a diagnózis óta mindig így.

Ti mit gondoltok? Mit tennétek?



szept. 4. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Karsai Dániel méltósággal szeretne meghalni. Az öngyilkosság minden, csak nem méltóságteljes.
szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Méltósággal csak élni lehet.

Karsai elég okos ember, hogy megtervezze és megvalósítsa, amit akar. Amire fizikailag nem képes, azt fifikával oldja meg. Hiszem, hogy nem azért él, mert ne tudna elmenni, hanem azért, mert még küzd és becsülöm, hogy nem adta fel.

szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyes, ez nekem ellentmondásos. Méltósággal meghalni hogy tud,ha ellehetetleníti a kormány és az EU az eutanáziát,s jelenlegi állapota csak rosszabb, és méginkább inhumánus lesz?
szept. 4. 10:32
 4/10 A kérdező kommentje:

Kettes, én is becsülöm. Nagybetűs Ember.

Magam részéről én nála 100x gyengébb vagyok és már régen megtettem volna.

szept. 4. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Teljes felügyelet alatt nem lehetséges, valamint jelenlegi állapotában már lehet, hogy amúgy sem opció.

Egyébként én is nagyra tartom.

szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%
Nem, nem engedik neki. Valamiért mindenikek jobb az a 24/7 magatehetetlenül lesi a fehér falat az itteni majmoknak meg ez a "méltóság" meg ezért tapsikolják meg érte. Istenem, még egy ekkora retardált fajt...😫
szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
A mostani állapotában egyedül elintézni magának egy öngyilkosságot már lehetetlen. Más meg nem segíthetne neki, mert következményekkel járna. Meg plusz a felügyelet alatt is lehetetlen.
szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezsembe jutott a gyógyszertúladagolás vagy egy kést felemelni... Ha a helyébe lennék. De igen,ott a nonstop ápoló, na meg valószínű, már erő sincs a karjaiban. Szörnyen sajnálom őt.

Ennyit a méltóságteljes létről ugye...

szept. 15. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dániel elment... :(
szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Isten nyugosztalja!
szept. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!