Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve zúg a fülem, az orvos...

2 éve zúg a fülem, az orvos azt mondta, hogy nem lehet mit kezdeni vele, örökké ilyen marad. Én viszont már nem bírom elviselni, depressziós vagyok, meg akarok halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Keress másik orvost, aki ír fel rá infúziós kúrát.
2022. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Meghalni azért túlzás lenne emiatt.Elég ha fogsz egy tűt és átszúrod vele a dobhártyádat.Megsüketülsz,de legalább életben maradsz.
2022. jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is cseng, zúg már sokadik éve. Engem akkor zavar, ha csend van, így elaludni se tudok full csendben. Valamilyen zajkelto dolog kell neked is, ami ha nem is elnyomja, de más hangra fokuszalja a füled. Pl.: most nyáron tok jó a ventilátor, vagy jó megoldás a fehérzaj készülek is.
2022. jún. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem kb. 10 éve megállás nélkül, de már nagyon ritka, ha észre veszem. Menj el egyébkén hallás vizsgálatra, ott pontosan kiderítik mitől van és irnak is rá fel gyógyszert. Nekem is írtak, csak nem váltottam ki.
2022. jún. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Menj el másik fül-orr-gégészhez, a depresszió miatt pszichológushoz/pszichiáterhez. Milyen kezelésekben részesültél eddig?
2022. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megnézték a fülemet, meg hogy mennyire erősen zúg. Próbáltam gyógyszert de nem vált be. Amúgy magas hanghatás miatt zúg
2022. jún. 23. 23:33
 7/8 hgwell ***** válasza:
75%
Olyan helyre menj ahol alacsony a legnyomás es hegyvidék.tolts ott 3 honapot es szedj egy 1x1 napi adagban gyógynövényes cukorkát B6 B12 ben gazdag hussal mint baranyhus vagy szarvas aztan gyere le vissza az elotte levő otthonodba es edd a szalamis kenyeret kaveval. Nehez elfogadni meg akkor is ha helyrejon a fuled zugasa.
2022. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy infúziós kúrát esetleg meg lehet próbálni.

Kérdés persze hol és milyen infúziót pontosan.

Mi volt az előzmény , ami kiváltotta ?

Megtörtek a szőrsejtek a csigában ?

Nekem is hasonló a problémám, évek óta küzdök.

2023. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!