Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a baj velem? 34/l

Mi a baj velem? 34/l

Figyelt kérdés
Kb. két napja hasmenésem van, ami egyik pillanatról a másikra érkezett. Tegnap kb. óránként ment a hasam és fájt is a gyomrom mellé, ma már "csak" háromszor fordultam ez ügyben a wcn. Ami jobban zavar, hogy a gyomorfájás viszont még megvan... Nem fáj folyamatosan, de hébe hóba beszur a felhasi részen... Egy nagyon kellemetlen, tompa szúrást érzek. A hasmenesem vizes állagú, étvágyam kb nulla, energiám alig van valami. Tegnap volt hányinger erzetem, ma már nem. Kb. másfél hónappal ezelőtt hasonlokeppen fájt a gyomrom, akkor hasmenés és egyéb tünet nem parosult hozzá, de napkozben hébe hóba ereztem egy tompa szúrást a gyomromnal. Akkor az egy stresszesebb időszakom volt, plusz azon a héten rengeteg hüvelyest ettem, így ennek tudtam be. Mivel más tünet nem jelentkezett és kb 5 nap múlva elmúlt a probléma, igy nem foglalkoztam vele. Nem tudom, hogy a mostani problémának van-e köze ehhez, vagy ez egy egy teljesen új dolog és valószínű vírusos beteg vagyok, de kb. mennyi idő után érdemesebb komolyabban venni a gyomor problémákat? Elég hipochonder vagyok, természetesen nem szeretnék gyomorrakos lenni...

aug. 31. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
A hasmenés még hagyján, de az, hogy 34/L (!) és nem 34/N, az a legalja.
aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizes hasmenést vírus szokott csinálni. Mivel ez a vírus átmegy az egész bélrendszeren, ettől fájhat a gyomrod is.
aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

1! Én is azt néztem... 34/l.. nem semmi.


Amúgy valami vírus.

szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Én is azt néztem. :) (L or N?)
szept. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!