Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől remeg a szívem?

Mitől remeg a szívem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban többször is „beremegett” a szívem, kicsit olyan mintha az izom húzodna meg, pár másodpercig tart az egész, nem fáj, csak kellemetlen. Az órám szerint ilyenkor normális a pulzusom. Szívprobléma lehet? Tartásproblémára is gyanakodtam, mert általában akkor jön elő, mikor kicsit görnyedten ülök vagy hajolok. 20 éves lány vagyok, vérvételen nemrég voltam, az jó volt.

aug. 27. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

ujabb feszultseg helyzet aki a szivere gyanakszik, hogy remeg meg egyet kihagy. Ideges vagy, ennyi. Nem kell szivroham meg ritmuszavar a hashtagekbe. Ha komoly gond lenne akkor olyanokat irnal, hogy mindjart elesel, szuk a latokorod, hanyingered van, a szived gyorsan majd lassan ossze vissza ver hol erosen es lassan hol erosen egy gyorsan tehat ilyen kaotikus.


Annyi, hogy pici palpitacio van, ami mindenkinek van csak senki nem veszi eszre mert olyan kicsi, csak idegessegkor nagyobbat dobban, amiatt nem kell aggodni ha a pulzus normal es a vernyomas is oke, vervetel oke.


idegesseg 99%

aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!