Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több, mint 1 hete tartó...

Több, mint 1 hete tartó hasmenés, tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Vizes hasmenés éjszaka is, napközben is akár 6-10 alkalommal (nem véres). Széntabletta semmit sem segít. Időnként WC-zés előtt hascsikarás, de a székelés nem fájdalmas. Labor, vizelet nem mutat semmit, széklet tenyésztés negatív baktériumokra, vírusokra.

Étkezés a lehető legminimálisabbra visszaszorítva, sajnos szinte már semmi.

További kivizsgálás folyamatban, de érdekelne, hogy vannak-e mások is, akiknek volt/van hasonló tapasztalatuk.



aug. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! Kb addig vagyok jobban, amíg alszom.
aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is rosszul vagyok. Sajnos ez most egy ilyen időszak, nagyon-nagyon sokan betegedtek le :(
szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem valami fertőzés vagy ilyesmi. Nekem pl lassan 10 éve tart, és egyre rosszabb. Nem tudják, mi okozza, jelenleg is várom az egyik eredményt, aztán majd meglátjuk, hogyan tovább.

Kérdező, ha van kedved, nyugodtan beszélgethetünk pm.


Első voltam.

szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!