Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés tényleg megnehezíti a fogyást?

Figyelt kérdés

11- éve próbálok megszabadul plusz 30 kg- tólde még 1kg sem mozdul meg.. már mindent ki próbáltam torna,diéta,vitaminok, C9, és még sorolhatnám.. de semmi,

Járok kontrolra a pajzsmirigy alulmüködésemmel,azt mondja a doki hogy jok az eredmények...de ez a fogyás nem akar elindulni.. utálok tükörbe nézni,esténként van hogy sírok,bele vagyok ebbe betegedve,utálok emberek közé menni.. 60 kg val boldog voltam, de ez a 90-kg már nehezen megy.. csak én vagyok ilyen szituban..?


aug. 23. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
en 50 eves ferfi vagyok, szinten pajzsmirigy alulmüködessel. En sem birok fogyni. 200 mg L-Thyroxint szedek, de meg mindig keves. Te mennyit szedsz belöle? Milyen idös vagy, ha szabad kerdeznem?
aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben.
aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 35 éves nő,és h,sz,,p 125mg a többin 100mg ot kell szednem L-Thiroxyn.
aug. 24. 00:46
 5/7 anonim válasza:
100%

#2 vagyok


90 kilosan tök csinos lehetsz, szerintem. De hat izlesek es pofonok.

aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a magasságom csak a158cm..ha magas lennék, nem lenne gond..

De köszi szépen,így láthatatlanban is.

aug. 24. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is alulműködésem van. Mikor kiderült, meg az ir, akkor diéta mozgás stb. Egy kg nem ment le hónapok alatt. Akkor mondta orvos, hogy ír fel regenon tablettát. Fogytam vele egy év alatt 41 kgt. Úgy működött a testem, mint egy normális embernek. Aztán abbahagytam. Jöttek fel a kilók, nem változtattam semmin, a vége az lett, hogy visszajött mind. Közbe kiderült a metános sibo, egy külföldi orvos által. Aki jelezte, hogy nagyon magas az érték, azonnal kezelni kell, mivel emiatt is hízok. A lelassult bélmozgás stb. Itt nem foglalkoznak ezzel, nem tudják hogy is kéne kikezelni. Azóta is küzdök, hogy valami menjen le, teljesen sikertelenül. Minden nap egy gyötrelem.
aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!