Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyaki sérven jártasok, tudnáto...

Nyaki sérven jártasok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a leletem, amin az alábbiak voltak:

Multiszegmentális discopathia.

Hernia disci C.IV./V. I.d., mely myelon compressiot okoz myelopathia jele nélkül.

Hernia disci C.V./VI. I.s., mely myelon modellációt okoz myelopathia jele nélkül.

Összehasonlitva az elözõ (2021. 04. 07.) vizsgálatával: A degenerativ eltérések progressioja figyelhetõ meg.


Tudnátok segíteni, hogy ennek mik a jövőbeli gondjai? Lehet ebből tolószék? Valaki érthetően el tudná magyarázni? Annyit értek, hogy lényegében van 2 nyaki sérvem és előboltusulásaim. Sajnos 24 éves vagyok, van más izületi betegségem, valószînűleg annak is a hozadéka illetve van is a családban.. ők teljesen jól vannak, de én nagyon félek hogy ez egy borzalmasan rossz lelet és nagyon kevés évem van addig amig nem lesz hatalmas bajom, műtétem ami kockázatos. Természetesen megyek orvoshoz vele, megpróbálom megelőzni, de tudnátok mondani tapasztalatot?



aug. 7. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A vizsgálatra beküldő orvos majd elmagyarázza.
aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!