Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék csinálni hogy ne...

Mit tudnék csinálni hogy ne parázzam túl ?

Figyelt kérdés
Ugye most nyáron tombol ez a hányós hasmenős vírus és én hányás fóbiás vagyok ezért igen félek hogy elkapom főleg hogy hétvégén megyünk nyaralni erdélybe , sokszor van olyan szinte hetente hogy fáj a hasam és hányingerem van de elmúlik és sosincs semmi mellette csak szimplán túl izgulom mert félek hogy hányni fogok ezért nehezebben múlik el a hosszúlét

júl. 24. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Elhiszem, hogy félsz, nagyon rossz lehet a hányásfóbia. De egyszerűen, nem hiszem hogy van arra bármi konkrét módszer, hogy hogyan ne parázz ennyire vagy, hogy ne kapd el. (Bár nyilván van sok minden, amit tehetsz megelőzésképpen, és figyelj a higéniára!) És persze azt sem fogjuk mondani hogy minden rendben lesz, mert nem lehet tudni sosem. De! Tudom ezzel nem sokat segítek, de valahogy azt kéne tudatosítanod magadban, hogy semmi értelme félni attól hogy összeszedsz valamit, mert attól, hogy rettegsz, még ugyanúgy megtörténhet a rossz bármikor. Ez nem túl szívderítő, de a félelem csak el fogja rontani a mindennapjaidat. Felesleges előre ezen kattogni, ha jön a baj, akkor foglalkozz vele. Addig meg nyilván tégy meg amit tudsz és vigyázz magadra! Meg nem vagyok orvos, de sajnos nálam is úgy van ez sok esetben, hogy a tünettől való félelem váltja ki a tünetet. Lehet hogy nálad is így van, lehet hogy ezért szoktad rosszul érezni magad, mert félsz tőle.Tényleg tudom, hogy ezzel nem segítek sokat, de próbáld meg elterelni erről a gondolataida, mert tényleg csak neked lesz nehezebb ha ráparázol.
júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!