Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trombózitált aranyér?

Trombózitált aranyér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akinek volt már ambulánsan aranyér kimetszése az írna, hogy mennyire fájdalmas? Főként az utána érezhető fájdalom érdekelne és hogy mit nem szabad utána csinálni. Pl emelni setalni ? 8 hos babam van szóval nehéz lenne pihennem és emelgetnem is kell. A műtét utáni fájdalom erősebb mint maga az aranyér fájdalom?

júl. 24. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem nem volt, de elegge elgondolkodtato.


Ha mutet volt akkor milyen melyen, ha kivul az csipos lehet, nekem az van. Ha belul akkor osszevarva is erdekes, mert kakadunal feszul a vegbel meg mozog ritmikusan, jo kellemetlen lehet, a masik, hogy hogy tisztitod ki. Szerintem legjobb megoldas lenne ha katetereznek feljebb es akkor ameddig be nem gyogyul teljesen akkor ott nem jon ki.


Nem tudom hogy oldottak meg, de ezek szerint nem igy. Gondolom fajdalom csillapitonak felirtak valami mezei cataflamot vagy valami sima dolgot amit a patikaban kapsz. Nem pedig valami igazit. Plusz ha a belsar ott marad (pedig ott marad) a vegbelben akkor meg fertozes is lehet. Erdekes.. Elbeszelgetnek errol a dokival. szerintem itt a fajdalom a legkisebb gond.

júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!