Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 evesen lehet gyomorrakom?

17 evesen lehet gyomorrakom?

Figyelt kérdés
Igazabol a hasamra mindig is erzekeny voltam. Regen is emlekszem h egesz gyakran tudott fajdogalni, viszont (mar kb 4-5 eve) volt h ketszer is ugy megfajdult h folyt rolam a viz tobb napon at a fajdalomtol. Ez utan elmentunk kivizsgalasra, ahol alaposan atvizsgaltak (ultrahang, vervetel stb) de mindent jonak talaltak. Erre ra kb 1 evvel kesobb (ha jol emlekszem) elkezdtek hanyingereim lenni, amik eloszor meg csak a reggeleken voltak, aztan egy kis idore eltunt a panasz, majd pedig 2-3 honappal kesobb nyaron visszajottek, de akkor mar egesz naposak voltak, es ez azota, tehat mar tobb mint egy eve tart. Ragozas meg rennie tabletta van hogy segit rajta, van hogy nem. Azota egyszer voltam volt egy nagyobb orvosi meresem, amikor is 24 oras vernyomasmerot kaptam (feherkopeny miatt), de az ertekeim ott is jok lettek. Lehet, hogy tenyleg egy komoly betegseg van nalam kialakuloban, vagy ez inkabb psziches eredetu lehet (annak is meg lehetnek az okai talan)?

júl. 23. 17:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
orvosnal azert nem voltam meg, mert sokszor volt/van, hogy a tunetek enyhulnek, megszunnek. Illetve meg biztam abban is, hogy ha vmi kialakuloban volt mar, annak fel evvel azelott mar lettek volna ultrahangon nyomai. Viszont mostanaban kezdek arra gyanakodni, hogy idegi alapu lehet a dolog, mert amikor ideges vagyok rendszeresen hanyingerem tud lenni, meg a semmibol is, illetve a ragogumizas altalaban segit enyhiteni/megszuntetni a panaszt.
júl. 25. 21:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Neked bizony orvosra van szükséged, és nem azért, mert fizikailag beteg lennél, hanem, mert mentálisan nem vagy stabil. Én teljesen átérzem, voltam hasonló helyzetben. Minél előbb terápia, mert rohadtul tönkre tudja tenni ez az egész az életedet. Nem szégyen segítséget kérni!
júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

2-es, ilyet ne írj, mert ez nem igaz.

5 éves rák is kiműthető, ha nincs áttét.

De 17 évesen ez nem rák. Legrosszabb esetben i savtúltengés a stressz miatt.

El kell menni belgyógy vizsgálatra - vérvétel, tükrözni csak ha kell, ultrahang.

júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de igen kicsi az esélye.
júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!