Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez az esti bepisilés?

Mitől lehet ez az esti bepisilés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves lány vagyok, az éjjel bepisiltem.. ( soha életemben nem történt még ilyen) kicsit nevetséges de megtörtént, elalvás előtt megittam 2 pohár csalán gyógyteát mert fel vagyok fázva és azt hittem felébredek majd ha kell.. nem, azt álmodtam hogy elmentem wcre és megtörtént. Nagyon szégyellem és sajnálom hogy ez lett, szerintetek van valami bajom vagy csak a felfázás? (Voltam a felfázással dokinál, csak most menjek vissza hogy bepisiltem?) Kérlek csak normális válaszokat.

júl. 23. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a csalánteától! Vízhajtó!

Máskot ne lefekvés előtt igyák vízhajtó teát, főleg ne 2 pohárral. Igyál egy pohárral reggel, eggyel meg kora délután, meg fog oldódni a problémád...

júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás miatt. Nagyon nehéz olyankor még ébren is visszatartani. Úgy tűnik nagyon mély alvó vagy. Én is álmodtam már ilyet, hogy wc-re megyek, de az agyam valahogy megtorpedózta a pisilést. Felébredtem, vagy azt álmodtam, hogy vm idegen néz közben 😅 Te viszont totál elengedted magad. Meg a csalán tea se épp a legjobb választás elalvás elött. Ha fel vagy fázva inkább tőzegáfonyva.
júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás miatt van, ilyenkor jobban kell.
júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez az első alkalom?

Ha igen, akkor ezzel nem kell különösebben foglalkozni.

Ha nem az első és/vagy megismétlődik, akkor el kell kezdeni kicsit komolyabban a dolgok mögé nézni.


Most sztem elég, ha konstatálod magadban, hogy ez megtörtént a felfázás miatt (ha biztos, hogy a felfázás az ok, nincs más reális eshetőség).

júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csalánteát reggel kell inni, nagyon erős vízhajtó hatású.

+ott a felfázás, ami amúgy is hugyuti problémákat okoz.

júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kismerci ***** válasza:
Szedsz e olyan valami gyógyszert aminek vìzhajtó hatàsa van ? Lehet attól is ilyen korba
júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Hát igen hülye voltam hogy megittam ilyen sok teát alvás előtt, aztán csak arra keltem hogy barátom kelteget, aztán óriásit röhögtünk rajta.. kínos volt de na, megesik. Életem első bepisilése volt, azóta nem történt hasonló (hálistennek). A tea okozta a bajt. :)
júl. 30. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!