Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Munkahelyi wcből felfröccsenő...

Munkahelyi wcből felfröccsenő víztől férfiként lehet e valamilyen betegséget kapni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen olyan a wc, hogy egyből a lyukba érkezik a termék. A felfröccsenés ellen igyekszem úgy védekezni, hogy teszek a lyukba egy kevés wc papírt, de ritkán sajnos van hogy ennek ellenére is felfröccsen. Férfiként ettől nem lehet ugye semmit se elkapni?
júl. 22. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Minimális esélye van, és biztosan megtörölgettél mindent, ha mosakodni nem is tudtál?! Nyugi!
júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, de nőknél már igen. Én úgy szoktam, hogy teszek bele több papírt, ami már biztosan megfogja a mr. brownt-t a víz felcsobbanása nélkül. Törlés előtt rögtön lehúzom ezt az elegyet és csak utána kezdem az utó munkát, majd azt is lehúzom. Igen ez több papír és több víz, de hát valamit valamiért. Meg b.szódjon meg aki kitalálta ezt a közvetlen befecskendezéses wécé csészét pfejj....
júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is viszonylag sokat teszek bele, de túl sokat se merek mert attól már dugult egyszer el. Még jó hogy volt bent pumpa. Amúgy szerintem is százszor jobb a teraszos wc.
júl. 22. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Akut végbélgyulladást és krónikus végbélgombát lehet kapni tőle.
júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ott tiszta víz + annak a mixe van, ami előtte még amúgy is benned volt. Melyiktől félsz?
júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy teljes paradoxon amit írtál 6-os, abszurd és szürreális, de igazad van!
júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt ráülsz, tegyél egy lap wc papírt (sima legyen) a víz felszínére, az valamennyire tompítja a csobbanást.
júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!