Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Táppénz, de senki nincs aki...

Táppénz, de senki nincs aki helyettesítene? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pincérnőként dolgozom 18 órás műszakban, 3-man vagyunk összesen, minden nap 1 pincérnő van csak.

Történt egy olyan, hogy kirándultam, lebetegedtem nagyon csúnyán, meg is gyógyultam kivéve a köhögés, az egyre rosszabbodik ismét. Ma éjjel számtalanszor kaptam köhögő rohamot, az egész tüdőm ég, 39,4 fokos a lázam. Kiszálltam ágyból, össze estem (nem ájultam el, össze rogytam, szerintem a gyengeségtől) ez következtében erős ütés a csuklón, gipsz.


Nem tudom mit csináljak, orvoshoz ezvégett nem mentem ugyanis félek hogy kiír, és nem szeretném cserben hagyni a kolleganőimet sem, sem a főnököm, mert mindig számíthattam rájuk. Viszont már nem bírom, szeretném kivizsgáltatni magam hogy mi ez, de valószínűleg kiír, és ezzel nemcsak csalódást okozok, de lehet a munkahelyem is elveszik.


Nagyon köszönöm ha végig olvastátok, kérlek segítsen akár egy jó tanáccsal. Köszönöm. 24/L



júl. 21. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirúgnak, örülj neki, legalább lesz esélyed találni egy normális munkahelyet, ahol ér betegnek lenni -_-
júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes világban élünk...nem elég hogy az életünk felét a munkával,munkahelyen töltjük,ami szerintem eleve nem normális dolog...még akkor sem mész el orvoshoz amikor tényleg menni kellene?Inkább vállalod hogy komolyabb szövődménye legyen,de dolgozni akkor is menni kell?Nem lehet az ember beteg?Inkább belepusztul de akkor is megy dolgozni..komolyan mondom,ez borzalmas.
júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most voltál orvosnál, vagy nem? Valahol csak begipszeltek. Ott nem látták, hogy beteg vagy? 39,4 fokos láznál az ember menni is alig tud. És te így akarnál dolgozni? Nem is értem az egészet.
júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha beteg vagy akkor arra jár a táppénz. Az hogy az adott munkahely kivel helyettesít azt nekik kell megoldaniuk. Amit leírtál az alapján akár lehet tüdőgyulladás is és a láz jelez hogy baj van. Menj el orvoshoz ha ennyire szarul vagy és mondd meg a főnöködnek hogy nagyon lebetegedtél. Arról meg inkább nem is írok hogy 18 órás műszakok... Ilyen embertelen munkahelyek vannak te jó isten. Én napi 8 órát sokallok nem hogy ennél többet. Te döntésed. De annak se látom sok értelmét hogy mész dolgozni és szarul vagy...
júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne azzal spóroljanak hogy nem vesznek fel több embert!

Az egészséged az első!

Ha lerobbansz akkor tényleg kutyába se fognak venni!

Mérlegelj mi a fontosabb: TE vagy a hülye munka/főnök?!

júl. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a munkáltató problémája. Majd beáll a főnök a helyedre, ha ennyire sóher, hogy nem vesz fel elég pincért.
júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen patkány csak spórolni akar a te hátrányodra! Ne hagyd!

Jó lesz nézni ahogy csőbe megy! Volt olyan hely ahova hónapokig nem találtak embert! Majd ő beáll helyetted pattogni! Ezt érdemlik! Sóher banda!

júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!