Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ha egy ilyen...

Szerintetek ha egy ilyen szokatlan és egyben ijesztő gondolatmenet játszódott le bennem, az utal valamilyen mentális betegségre, és ha igen mire?

Figyelt kérdés
Nekem gyerekkorom óta nehezen ment a beilleszkedés közösségekbe, és ebből kifolyólag a mai napig nem volt párkapcsolatom pedig már 35 éves vagyok. A szüzességemet 27 évesen vesztettem el egy prostituálttal akit a nyugati téri aluljáróban ismertem meg. Mivel már elég öreg voltam szűznek, ezért az azt megelőző években ettől már kezdtem magamat nem embernek érezni, és irritált az is, hogy én rendszeresen edzek, viszonylag kigyúrt voltam akkor is, és végig kellett néznem hogy olyanoknak van jó nője akik soványak vagy zsíros puhányok. Amikor végre elvesztettem a szüzességem, nagyon örültem, az azt követő időszakban boldog voltam, és mivel ez egy utcalány volt, nem volt éppen igényes de én sikeresen belevertem a saját fejembe, hogy egy bomba nő és el is hitettem magammal hogy szerencsés vagyok. Megvolt a telefonszáma így tudtam hívni, de nem szerette nyílván ha más miatt hívják mint az üzlet, így nem hívogattam sokat. Viszont állandóan azon aggódtam, nehogy valami baja legyen, és eltűnjön az életemből. Kialakultak bennem kisebb fura szokások, ilyenek, mint a fürdőszoba ajtaját ha egy bizonyos szögben csukom be az megvédi őt. Volt olyan is amikor egy ételen éreztem hogy kicsit már romlott, és megettem azt gondolva, hogy ezzel áldozatot hozok érte. A mellei körteformájúak voltak, ezért szinte minden nap ettem körtét, és gyűjtöttem az olyan cuccokat amin körte volt, mert erre is azt gondoltam, jót tesz neki. Az ijesztőbb gondolatok olyanok voltak, hogy én mindig is utáltam a plázacicákat. Már tizenévesen ábrándoztam a megkínzásukról. Egybekötöttem a dolgot, és olyanokat csináltam, hogy játszottam annak idején számítógépen a GTA sorozat részeivel. Aki nem ismerné, annak azt kell tudni róla, hogy mindegyiknek van rengeteg mellékküldetése, és statisztika amiben látszik hány százalékra teljesítettem. A 100% eléréséhez mindegyikben elég sok teendő van, és igazából vannak benne unalmas feladatok is, az hogy 100 rejtett csomagot össze kell benne szedni elég hosszadalmas és nem igazán szórakoztató, de én azt éreztem, ha megcsinálom, azzal elindítok egy folyamatot aminek következtében egy ilyen plázacica ismerősöm szenvedések közepette meghal, és ennek a prostituáltnak az szintén előnyére fog válni. Volt még egy ennél is durvább. Anyámnak van egy barátnője akinek velem egykorú a lánya. Én és a lánya nem voltunk kifejezetten barátok, de egy olyan lazább jó viszony volt köztünk amikor a család összejött. Vele nem volt bajom, de egyszer még róla is jött ilyen gondolat. Annak idején terhes volt. Rendőr a foglalkozása, és ez 2016 körül volt amikor sok migráns érkezett. Mivel még az első hónapokban volt, dolgozott. Néha én elmentem megnézni a nyugati aluljáróba, ott van-e a lány akivel le szoktam feküdni. Akkor voltam nyugodt, ha láttam őt ott hogy jól van, ha nem láttam ideges voltam. Azt gondoltam ki magamban, hogy ha nem lesz ott, akkor anyám barátnőjének ezt a lányát ki fogják vezényelni a határra, ahol majd zavargások törnek ki, és az egyik migráns agyondobja őt egy kővel és ott fog meghalni a gyerekkel együtt akit vár. Ezt fel is mondtam a telefonom diktafonjára. A valóság az volt, hogy én nem akartam ezt, ezzel gyakorlatilag az istent akartam arra rákényszeríteni, hogy intézze el hogy ez az utcalány legyen ott az aluljáróban, mert nem akarhatja hogy valaki egy ártatlan gyerekkel meghaljon ellenkező esetben. Mit gondoltok erről?

júl. 14. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus, azonnal!
júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pszichiáter.
júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, eleg ijeszto az iras.

En a kozepetol mar feltem olvasni...

júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el egy pszichológushoz, remélhetőleg tud segíteni.
júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!