Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholista bepisil, becsinál...

Alkoholista bepisil, becsinál az ágyba részegen az már előrehaladott állapot?

Figyelt kérdés

Adott egy rokonom, aki lassan 40 éve iszik, eleinte jól bírta a piát, de az utóbbi 5 évben meglátszik rajta, az egészségi állapotán is. Láttam az ágyát és bizony kaksis volt és rendszeresen belevizel holt részegen. Napi 6-8 tüske konyak, 6-8 sör amit megiszik, mellette az étvágya szinte nullára csökkent, nem emlékszik semmire soha, mindennap tajt részegre issza magát, főleg délutánra telik meg a szervezete a piaval és akkor elmegy aludni magyarul beájul a piatol, majd felébred újra iszik és így tovább.

Személyiségtorzulas, agresszió, lopás, hazudozás,mindenét elitta házat vállalkozást. Ennyi napi alkohol fogyasztastól mikorra adja be a kulcsot? Rohamosan látszik a leépülés, évről évre egyre rosszabb. 3 éve még nem csinált maga alá az ágyban és volt étvágya ami most már alig van..

Gondolom ez már a végstádium kezdete és innen ered majd a totális leépülés.



júl. 13. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mikor dobja fel a pacskert, az sok dologtól függ. Hány kiló, hány éves, amúgy milyen a genetikája, stb. Lehet 1 év de akár 5 is. Az hogy nem eszik, erősen lerövidíti az életét.
júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem az kezdett furcsa lenni, hogy alig eszik, és olvastam, hogy az már nem túl jó.
júl. 13. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
kaja nélkül nem fogja sokáig húzni
júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sok ilyen alkoholistát láttam, igazi túlélők.

Tartósítva vannak.

Baleseteket élnek túl!

De szörnyű, hogy ilyen emberem tízezrei nem kapnak gyógykezelni.

Ők már nem akarnak gondolkodni!

Sajnos, a segítséget sem tudják már elfogadni.

Életükön,csak Isten tud majd változtatni!

júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Emberek és

Gyógykezelést


Elnézést, nem ellenőriztem a betűket.

júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Saját bevallása szerint nem tud már enni sokat, régen zabalt, óriási adagokat pedig akkor is ivott. Végülis az a rengeteg tüske és sör tartalmaz kalóriát csak vitamint éppen nem.

Sajnálom az ilyen embereket, ezek testileg és mentálisan, pszichiátriai szempontból is betegek de a környezete szívja meg.

Valóban láttam én is 80 éves alkeszt, de a papikám 57 évesen ment el, aki végtelen mennyiségű alkoholt ivott, rendezvényszervező volt és a kommunista világban ami ital megmaradt azt mind hazavihette. Mondhatom hamar meg is halt szegény delirium tremes és rák miatt.

júl. 13. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Előrehaladott alkeszoknál van, hogy nem érzi már, mikor kell vécére menni.

De amúgy egy átlagember egyszeri berúgásánál is előfordulhat, hogy bepiszkít, mert annyira ellazulnak az izmok.

júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!