Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos! Ezzel a sebbel mit...

Sos! Ezzel a sebbel mit csinálnak ha elmegyek a sürgősségire?

Figyelt kérdés

Nem vágják szét vagy nem nyomkodják ki ugye? Úgy fáj hogy az nemigaz, nem hogy még nyomkodják. Talán egy kötést raknak rá vagy mi az eljárás ilyenkor?

Be vagyok rezelve mi lesz holnap...szerintem elkapartam a sebet azért ilyen..de nem emlékszem pontosan...



júl. 12. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
júl. 12. 20:37
 2/9 A kérdező kommentje:
Láb fejemen van a seb egyébként
júl. 12. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségire.....:(:(
júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Simán sebészetre kell menned. A sürgősségi nem erre való.
júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lefertőtlenitik ha már oda mentél,és leragasztják.
júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, úgy 12 óra várakozás után. :(

A "sürgősségi" nem azt jelenti, hogy sürgősen ellátnak... Jó lenne végre megtanulni, mire való.

júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez inkább egy fekély. Hidrogen peroxid, kicsut lehet megnyomkodják, utána pedig kötés. (Az orvostól függ)

Van aki csak sima octaniseptes kötést kér rá, valaki ezüst kolloidost, és vannak akik a mai napig a sebhintőporra esküsznek, bár a protokollban már nincs benne. Elkell látni, mert nagyon nagy baj is lehet belőle.

júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam Sürgősségit mert hétvége van és nincs nyitva sebészet. Napról napra rosszabb...
júl. 12. 23:30
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as ettől félek hogy megnyomkodják, biztos becsokizok oda a vizsgálóba.
júl. 12. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!