Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon erős torokfájásra...

Nagyon erős torokfájásra melyik a legjobb szopogatós tabletta?

Figyelt kérdés
Tantum Verde forte spray, strepsils lidocainos nem használ :(
júl. 10. 09:18
 1/9 retektorta ***** válasza:
Hát amikor nekem olyan torokfájásom volt hogy inkább kiköptem a nyálam, mert a fájdalomtól nem tudtam lenyelni, akkor semmi nem segített. Végig szoptam én mindent, amit lehetett kapni, de nem használtak egyáltalán.
júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor az orvos majd kitalál valamit.
júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
A rudamon cukorka hatásos.
júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az orvos adott antibiotikumot, illetve a strepfent javasolta, de egyelőre 2 nap után még semmi változás :(
júl. 10. 10:20
 5/9 anonim válasza:
Sós vizes gargalizálás. Fertőtlenít, fájdalmat csillapít, leszedi a lerakódásokat.
júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom, most a langyos mézet próbáltam.
júl. 10. 10:44
 7/9 anonim válasza:
77%
Strepfen szopogatos tablettat probald meg. Nekem tavaly elment a hangom, egy hetig nem tudtam beszelni se a torokgyulladastol. Ez ket nap alatt rendbe tett.
júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljes csend. Tényleg ne szólalj meg min 3 napig.

Tantum verde fortéban lidokain van tehát ha az nem csillapitja akkor valszeg lejjebb vagy nem ott van a gond. Hisz az konkretan erzestelenit.

Kerj patikustol mas hatoanyagot. Nekem septolete valt be es a doeithricin loszart se ert de ez egyeni. A masik a mebucain mint. Na az egy eros cucc. De vigyazz mert hasmenest tud okozni

júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
júl. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!