Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos lennék vagy súlyosan...

Rákos lennék vagy súlyosan mentális beteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves vagyok, május elsején 78 kg voltam, igaz volt egy nagyon kicsi többlet kiló, de semmi különös. Majd következőleg június 21.-én mértem magam, mikor már csak 73 kiló voltam. Meglepődtem nagyon, mert semmi konkrétat nem változtattam az étkezésemben.


Itt egy hétig még tartottam a súlyom, nem is különösen foglalkoztam vele. Nem stresszeltem akkor se és előtte se. Majd pontosan egy héttel ezelőtt beütött a totális pánik, rendesen ettem, sokat, mozgás nem nagyon történt,

mégis fogytam 1-2 dekát.


Az előző egy hétben már borzalmasan vagyok szellemileg, nem is ettem túl sokat, de ma már csak 71.9 kiló vagyok. A héten voltam vérvételen és tüdőröntgenen, ahol mindent rendben találtak. Nem bírok megnyugodni annak ellenére se, hogy a leletek rendben, mert ez iszonyatos sok fogyás.


Már iszonyatosan félek és nem tudom, hova kéne forduljak orvoslással kapcsolatban. Mentálisan teljesen padlón vagyok, 4-5 órákat alszom. Valakinek volt hasonló tapasztalata?


júl. 6. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már talán kóros fogyásnak is nevezhető, talán nem lenne rossz ötlet akár gasztroenterológushoz sem fordulni. Az első nyílván egy hasi ultrahang, persze nem mindegy, hogy ki csinálja.
júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tumor marker vérvétel!
júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos. Említsed a gyors fogyást és a pszichés problémákat is. TSH-t néztek?
júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál. Ő küldött röntgenre és vérvételre, ahol minden rendben volt. TSH nem volt de érzésre nincs is megnagyobbodva a pajzsmirigy.
júl. 6. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor is gyakoribb, hogy az okozza a bajokat, mint rák. Menj vissza, hogy továbbra is panaszaid vannak.
júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!