Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos lennék, vagy milyen...

Rákos lennék, vagy milyen egyéb módon magyarázható az ilyen szintű fogyás 20 évesen?

Figyelt kérdés

Május eleje óta 4-4 és fél kilót fogytam, május elején mértem magam és egészen biztosan 78 kg körül mozgott a súlyom. Június 21-én újra ráálltam a mérlegre és 73,5-öt mutatott a mérleg.


Azóta volt, hogy felment 74,5-ig, de pl. ma egészen normális étkezés mellett is csak 73,6 körül voltam maximum. A napokban ez egy kilóval több volt, bár már idegeskedem is.


Az étrendemen nem változtattam, mozogni talán egy kicsivel mozogtam többet mint előtte, de nem volt nagy változás.


Ma voltam orvosnál, aki elküldött vérvételre, tüdőröntgenre és kardiológiára. Ezek időpontját holnap tudom meg remélem.


Dohányzom 4 éve és elég sokat, amitől szoktam is csúnyán köhögni, de pl. két hete még minden probléma nélkül nyírtam a füvet 33 fokban, minden fulladás nélkül.


Sajnos nem segített az sem, hogy utána olvastam a dolgoknak, mert ahol fórumokon valaki hasonló helyzetben volt ilyen fiatalon, végül kiderült, hogy rákos. Vagy esetleg cukorbeteg, és az se túl “csodás”. A pajzsmirigyem az elmúlt években volt párszor vizsgálva labor alapján, semmi gond nem volt, és most se érződik megnagyobbodotnak.


Tudom, hogy itt senki se orvos vagy jós és csak ki akartam írni ezt magamból. De volt esetleg valaki hasonló helyzetben, ahol végül kiderült, hogy nem is olyan nagy a baj?

Csak nagyon el vagyok keseredve..



júl. 2. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
A 4 év dohányzásnak biztos nincs köze hozzá.
júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát két hónap alatt 4kg. Egyaltalan nem kell, hogy ez koros legyen. Meleg van, ilyenkor az atlagember kevesebbet eszik, tobb kaloriat eget. Plusz kis mozgas is sokat tud jelenteni, ha elotte nem mozogtal.


En a helyedben kaloriatobbletet csinalnek egy honapig, hogy meglassam hizok-e. Szoval csak egyel sokat.

júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem vészes ingadozás, fogyás.

Inkább a cigi...

júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy neten azt írták volna, hogy 4 kg fogyás 2 hónap alatt az a rák jele. Azt nem tudom, hogy daganatos betegséged van-e, de nem ez a tünete, inkább a bagót kell letenni, ha ilyen félelmeid vannak.
júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!