Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vírus lehet? Érdemes...

Ez vírus lehet? Érdemes orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombaton még semmi bajom nem volt este sem, majd vasárnap reggel úgy keltem fel, hogy fáj a hasam. Egész nap csikarodott a hasam és vagy 6x ment is. Emellett fájnak a végtagjaim és a derekam. Jelenleg még most is hőemelkedésem lehet és a fejem is fáj. Érdemes kedden orvoshoz fordulnom? Szerintetek ez egy vírus lehet? Vagy esetleg valami olyan ételt ehettem? Sajnos sok idegen helyen jártam mostanában.

júl. 1. 01:30
 1/7 Senior Séf ***** válasza:
29%
Sima kis bélrendszeri diszfunkció.
júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
senior sef, ugye nem atereszto belszindroma mint tavaly mindenhez? Meg csonttoreshez is.. De legalabb ezd relevans lenni a kommented.
júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5-6 napig ezzel szenvedtem. Hányás, láz, végtagfájdalom. Esetemben vírus volt.
júl. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, 99%, hogy vírus. Diétázz, igyál sok folyadékot, pihenj. Ha még van hasmenésed, akkor szedjél Cralexet, probiotikumot és Smectát.
júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vírus lehet, én is elkaptam.. szüleimmel és az egyik legjobb barátommal mentünk aquaparkba, másnap reggel a barátomnak és nekem , láz, hányás , durva vizes hasmenés , bágyadtság.. szülők megúszták (eddig)

Mi hasfogót nem vettünk be , inkább futkosunk a WCre hogy távozzon belőlünk a vírus

júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5


jok lehettek a recsego puki-gaz hangok meg a lottyanas a wc-be. Csak egy a baj, hogy ha sokaig megy a zuhany ezerrel, plane csipos gazzal, ilyen kis fissurad lehet vagy aranyered.


Nekem igy lett bar en IBS-es vagyok fosassal volt gondom regen, proktologus allapitotta meg nekem a fissurakat fosas miatt. Irta is fel az Aurobint, mert viszketett este mintha voroshangya lenne benne. 2 - 3 fosas eleg, a tobbi mar felesleg, csak vizet vesztesz ilyen melegben ha van legkondi akkor mehet tovabb ha akarjatok. Haziorvos sem mondja, hogy vegyel be hasfogot egy ido mulva vagy mar az elso fosira. Meg a fottyanto sem olyan kellemes a vegen, mert: puki lesz vagy puki es plotyi? Nem mindegy.


Vannak veszelyek.

júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lottyanás nem volt, mivel a fenekünkön pisilünk kb, barátom tegnap egész nap a WCn ült hascsikarással, estére jobban lett, én tegnap 4x hánytam és vagy 20x ültem a WCn és fostam , tesóm is elkapta neki is megy a hasa
júl. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!