Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Balatonban fürdéstől alakulhat...

Balatonban fürdéstől alakulhat ki?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz egy éve, hogy nyaraltunk balatonon, fürödtem benne elég sokszor. Hazafelé már éreztem, hogy valami nem jó, fáj a fenekemnél fent. Végbélkörüli tályogom volt. Nagyon megszenvedtem vele, soha többet ezt nem akartam átélni. Tegnap egész nap fürödtünk egy természetes tóba. Erre most érzem, ugyanott fáj, be van dagadva. Valószínű megint az. De én nagyon félek és nem akarom ezt az egészet. Az életem a strand, fürdés ilyenkor nyáron. És 2 hét múlva megyünk is nyaralni a családommal. Ha megint az van akkor off az egész nyaram. Nagyon ki vagyok. Lehet, hogy a természetes vizek hoznak ilyet elő? Hogy mondjak le erről?

25/L


jún. 30. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A természetes vizeket senki nem fertőtleníti, így arra érzékeny személyeknél okozhat gondokat.
jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
😞 Gyerekkorom óta mindenhol is fürödtem, minden nyáron szinte mindennap. Sose volt bajom. Ez éltet nyáron, de akkor hagyjuk. Gondolom. Mondjak le róla.
jún. 30. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tavaly volt egy apró sérülés ott, akkor az elfertőződhetett és kialakulhatott tályog. És sajnos az a terület már soha nem lesz a régi, sokkal érzékenyebb, ezért gyakran kiújulhat. Annyit tudsz tenni, hogy fürdés előtt bekened ott Betadine-al és leragasztod. Talán nem fertőződik be megint. Fürdés után vedd le a nedves kötést és vegyél száraz ruhát.
tegnapelőtt 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!