Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sipoly feltárás után mit...

Sipoly feltárás után mit tegyek ha még mindig gennyedzik és ez mennyire befolyásolhatja most a nyarat (balatonba fürdés, strand,..)?

Figyelt kérdés

Közel 1 éve, nyáron volt egy végbél sipoly feltárásom, ami egészen simán ment és az orvos is azt mondta, hogy néhány hét és be gyógyul. Ez volt ugye lassan 1 éve és máig van egy kis nyílás, ahonnan továbbra is jön genny, valamikor több, valamikor kevesebb és volt, hogy már várzett is. Érdekes módon viszont nem fáj, az ülés sem kellemetlen, maximum ha elég hosszú ideig ülök egy helyben, de önmagában a seb helye viszonylag érzékeny. Nyilván tudom, hogy ezzel vissza kellet volna már mennem a dokihoz, csak év közben vizsgák és egyéb személyes dolgok mellett ezt mellőznöm kellett és, mivel annyira nem idegesített, úgymond "megszoktam".

És most, hogy itt a nyár, elgondolkoztam, hogy bevállalható e így esetleg balatonba, dunába fürdés vagy ezen a nyáron is hanyagoljam ezt, illetve, hogy visszamenjek e a dokihoz? Az orvos valószínűleg meg műt vagy újra tisztít, de ha az előbbi lenne, akkor az egész nyáron nem csak, hogy a fürdéstől, de több más dologtól is el lennék lehetetlenítve...



2021. jún. 7. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Előszőr azt hittem hogy a munkatársam vagy ,ugyan ez volt vele ,tavaly nyáron végbél sipoly ,de őt azóta 2szer műtötték,dolgozni nem dolgozhatna fizikai munkát,de leszarja. De amúgy menj vissza sokigoz.
2021. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dokihoz
2021. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!