Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baj ha étkezés után másfél...

Baj ha étkezés után másfél óra múlva 8,5 volt a vércukrom? Viszont rá fél órával már csak 6,9. Ez így jó?

Figyelt kérdés
Úgy tudom másfél óra után a maximum ami lehet 7,8, viszont ha lemegy, mint most nálam fél órára rá, akkor az elfogadhatónak mondható? Reggel megmértem, akkor 5,4 volt. Éreztem, hogy gyorsabban megy a szívem, 98 volt a pulzusom étkezés után, ezért mértem meg a vércukrot. 27 éves vagyok, 176cm 77kg, nem mozgok túl sokat, napi 1 óra lassú séta. Nehezen bírom a megterhelést, ezért csak ennyi. Ennyi jutott hírtelen eszembe ami fontos lehet.

jún. 28. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel éhgyomorra 6,5-öt mértem, még közel se volt ilyen magas...5,5-nél ha jól emlékszek még sose mértem magasabbat, pedig már mértem jópárszor. Ez lehet annak a hatása, hogy éppen 4 napja vettem el az 5 éve szedett Rivotril nyugtatóból és stresszelek miatta elég sokat, illetve megvisel?
tegnapelőtt 08:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Fél óra múlva újramértem és 5,3... Nem értem mitől ment fel...
tegnapelőtt 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!