Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv mindenkinek! Aki átesik...

Üdv mindenkinek! Aki átesik egyszer heveny hasnyálmirigy gyulladáson akkor ezt a zsírszegény, fűszerszegény életmódot mindig tartani kell?

Figyelt kérdés
Nekem fél éve volt de még mindig így étkezek, nem tudom ez idővel változtatható-e.
jún. 26. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos hajlamos a visszaesés ebben, van aki évekig is megérzi, ha nagyon fűszereset eszik. Orvosod nem tudom mit mond, mennyi ideig kell kímélni, de szerintem fél év után kicsit lehet lazítani, nagyon odafigyelve.
jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A doki javasolta hogy a nagyon zsírosat kerüljem, meg a hirtelen nagy mennyiséget, de azt mondta azért mert már nincs epehólyagom, kivették a gyulladás miatt, a többszöri kis evést javasolta. Megkérdeztem a fűszereket, azt mondta nagyon csípőset ne, de más fűszereket egyébként meg lehet próbálni hogy okoz e panaszt ha nem akkor szép óvatosan lehet fogyasztani. Azt mondta minden szervezet más, van aki alkoholt is iszik pár év után és semmi baja. Nekem is mondta hogy alkoholt soha ne igyak, ezt be is tartom, a mentes sört megengedte.
jún. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!