Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Uszodaszemolcssel lehet...

Uszodaszemolcssel lehet medencezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Idén beruhqznank medencére. Szomszéd gyereknek uszodaszemolcsei vannak. Tuti bekeretzkedne a medencenkbe. Ez fertoz? Vagy ha kezelik akkor nem fertoz? Ok tagadjak hogy fertozo lenne, de en a neten mast olvasok... valakinek van ilyen jellegű tapasztalata? Köszönöm!

#Uszodaszemolcs
jún. 22. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erősen fertőz, a gyerek is úgy kapta el, továbbadhatja a vírust.
jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vírus. Fertőz...-ne, ha a szomszéd fiúnak építenétek a medencét. Nyilván annyi a megoldás, hogy magatoknak kell építeni medencét, nem a szomszéd víruszsáknak.


Ennyi.


Amúgy persze, ez nem egy konstans állapot, hogy egyszer elkapod, akkor egész életedben fertőzöl. De ha folyamat járatják az uszodába, ahol mindig újrafertőzik egymást az emberek, akkor fertőzni fog továbbra is.


Ezt meg végképp nem értem.. mi a szarért... ki neketek a szomszéd? Miért akarna átkéretőzni? Mi van? Rokonaimat se hívom át, nemhogy a szomszédot 🤷‍♂️ nem is beszélek velük. Örüljenek, hogy nem utálom őket.

jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit az uszodai klór sem öl meg, azt ti is elkaphatjátok, tehát a szomszéd gyerek medencézzen a saját fürdőkádjában.

Egy kisebb, felfújhatós medencében is be tudjátok vizezni magatokat, ott is tenyésznek a szúnyogok és az algák. Ennél drágább dologra felesleges beruházni.

jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én hívom át szánt szandekkal furdeni! Átjön néha játszani az én gyermekemmeimmel. Nyilván ha hallja hogy megy a pancsi azlesz hogy kéri hogy atjohessen ő is. Raadasul atlat a keritesen. Haragot nem akarok, de azért na... fő az egészség. Emiatt kérdezem.
jún. 22. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarnak rosszat a kis porontyuknak ezért elmesélik hogy az ő himlővírusa más mint a többi 🥹 El ne hidd..
jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Köszönöm a megerositest. Ha kezelve van is fertőző. Ráadásul nem is mulik neki sőt terjeszkedik. Nem hiszem hogy kezelve van... :/
jún. 22. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgot. Kívánom, hogy dűlőre juss velük!
jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!