Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a vállam ha levegőt...

Miért fáj a vállam ha levegőt veszek?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett eléggé fájni a bal vállam, legfőképpen akkor ha mély levegőt veszek.

A fájdalom nem állandó, csak ha mély levegőt veszek/tüsszentek. Ha felállok, illetve ha leülök akkor is jelentkezik ez a fájdalom, és ilyenkor nyilván maga a légzés is eléggé fájdalmas.

Úgy volt hogy ma elmegyek a háziorvoshoz délután, de ez nem jött össze hiszen ma szóbeliztem és a bizi osztást sikerült annyira elhúzni hogy már nem értem haza időben:/

Annyit hozzá szeretnék még tenni hogy zsibbadás nincs csak fájdalom.

Megvárjam a holnapot vagy inkább nézzek be az sbo-ra?



jún. 20. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Köhögés, zihálás ilyesmi van?
jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen. Talán egy kevés légszomj de az a stressztől van szerintem
jún. 20. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem első gondolatom, hogy becsípődött valami ideg, amit jobban megnyomnak a csontok, amikor kitágul a mellkasad. Az felállásnál-leülésénél is előjöhet, mert befeszülhetnek az izmok az egyensúlyozás miatt és azok is rányomhatják azt a csontot, ami csípi az ideget.

Van mellhártya gyulladás, aminek lehet hasonló kinézete, de ahhoz társulni szokott láz, mellkasi fájdalom inkább mint váll, meg általános rosszullét. Ha ez lenne mégis akkor az vagy várós dolog (vírussal nem lehet mit kezdeni) vagy antibiotikumos. Mind a kettő esetben elég, ha holnap mész el dokihoz, mivel elmondásod szerint a többi dolog nem nagyon áll fenn (láz, zihálás etc) ezért kevés eséllyel súlyos verzió.

jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ:)

Most átmaszíroztak szépen izomlazító krémmel és bevettem egy algoflexet. Most már csak abban reménykedek hogy tényleg tényleg nincs semmi komoly gond.

jún. 20. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!