Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a végbelem környéke?

Mitől fájhat a végbelem környéke?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 28 éves nő vagyok és kb 2 hete elkezdett szurkalni a végbelem. Nem aranyér az biztos mert az már régebben volt. Most nincs semmilyen csomó. Nem egész nap szúr,hanem néha néha. Enyhén viszket is. Néha úgy érzem mintha folyna onnan valami váladék de amikor megtörlöm nem látok semmit. Nőgyógyászatai problémaim vannak,nem tudom hogy ennek köze lehet e ahhoz. Ma tükörben megnéztem alulról hátha látok valamit,és egy pici lila valami van ott. Mi lehet a baj???

jún. 19. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Így látatlanba nem tudunk segíteni. Kép?
jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet belső aranyér.
jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos csak orvos fogja tudni megmondani, sok minden lehet: aranyér, fisztula, sipoly, tályog stb.


Menj mielőbb proktológushoz, én napokig halogattam, és az 5. napra már elviselhetetlen fájdalom lett... Hidd el, nem éri meg halogatni.

jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is aranyér, de biztosat nyilván orvos tud mondani.


De első körben használj aranyér elleni kúpot, krémet, esetleg egy detralex kúra is segít, ha 2-3 napon belül nem javul, nézesd meg orvossal.

jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni hogy ha van egy kezeletlen hüvelygyulladásom és egy felszálló fertőzésem annak lehet e ehhez köze? Egyenlőre nincs meg a baktérium. Először trichomonas fertőzésre kezeltek.
jún. 19. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A lilás-kékes szín aranyeres csomócskára utalhat.
jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anál szex?
jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt.
jún. 20. 05:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!