Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy valaki enyhén,vagy mérséke...

Klarikkornel kérdése:

Egy valaki enyhén,vagy mérsékelten autista, vagy kettőnek a keveréke ő egész életében segítséget igényel!?

Figyelt kérdés

Én azt érzem magamban van bennem enyhe+mérsékelt autizmus spektrum zavar is egyaránt.

De én rám nem figyeltek nagyon oda mint a mai gyerekekre de még most felnőtt koromban sem.

Gyerekként nem is láttak nagyon szakemberek csak az iskola pszichológus és a nevelési tanácsadóban egyetlen egyszer vizsgáltak.

+Mikor felmentettek matekból de az már húsz éves koromban volt.

Elküldtek kicsinek beszéd vizsgálóba de oda mégsem jutottam el.



jún. 12. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem.


De Te ne diagnosztizáld magad.

jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En skizoid vagyok - diagnosztizald tobb pszichiater meg pszichologus altal igaz egyik skizotipet mondott de az elegge pszichotikus neha. A skizoid nem.


A magasan funkcionalis autistakkal nagyon hasonlo tuneteket produkal, mondhatni fel-autista vagyok, mert a tunetek megegyeznek, csak maskepp. Kepzelj el egy magasan funkcionalo autista halmazt meg egy skizoidot, a metszet a tunet.


Menj el tobb emberhez, ne foteldiagnosztizalas folytatodjon ahogy 1 irta...

jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önmagában nem jelenti, hogy feltétlenül segítséget igényel egész életében. Nagyon függ a társbetegségektől, vagyis hogy milyen problémája van az autizmuson kívül.
jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Minden kórházban területi ellátottság van nem mehetek akárhová hiába van fizetve a tb az egészségügyi járulék rendszeresen is akár.

Részletesen nem vizsgáltak ki engem ahogy kellene eeg,mri, vagy ct.

Tesztekkel sem csak a beszélgetés aztán ennyi és egyből gyógyszerek.

Hátha van valamilyen fejlődési rendellenességem.

jún. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!