Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tachycardia miatt miért küld...

Mildred kérdése:

Tachycardia miatt miért küld a háziorvos belgyógyászatra,és kardiologiára?

Figyelt kérdés
Tegnap ügyeleten voltam mert,rosszul éreztem magam és felment a pulzusom,pánikoltam, betalocot kaptam egyet ,pszchiatert javasoltak,kerüljem a streszt, ma a háziorvosnál a vérnyomásom is magas volt 160/88 ha jól emlékszem a pulzusom meg 120 adott beutalót belgyógyászatra..nagyon félek, írt gyógyszert Talliton 6,25mg. A pulzusom nem mindig ilyen magas van ,hogy 62 ha lenyugszom, de rámtör a pánik és felmegy 142 re is, mással is van így?

jún. 11. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Azért, hogy kivizsgálják, hogy miért volt a rosszulléted.
jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hova küldjön, kézsebészhez?
jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert felelős háziorvos nem foghatja pszichiátriai gondokra. Ettől függetlenül kehet az, de hit miatt kardiológiai problémát nem lenbe jó kezeletlenül hagyni.
jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert ki kell zárni az esetleges belgyógyászati és kardiológiai problémákat. Addig nem lehet stresszre fogni, meg pánikbetegségre. Aztán kiderül, hogy néha van csak ilyen vagy állandóan, arra kapsz gyógyszert és ennyi.
jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, először ki kell zárni a szervi okokat, ezért kell a belgyógyászatra menj. Ha ott nem találnak semmit, akkor a következő lépés a pszichiátria. Kockázatos lenne vizsgálat nélkül azt mondani, hogy "á, biztos csak pánik", mert akkor ha szervi gond (is) van, az rejtve marad.
jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!