Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beadhatok magamnak injekcióban...

Beadhatok magamnak injekcióban különböző vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket? Ha igen, hova, kihez kellene ezzel fordulom, hogy megtanítsa a beadást, szúrást? A lentebb írtakat is olvasd el légy szíves. Kérdés is van még.

Figyelt kérdés

Egyrészt különböző betegségek miatt rossz a felszívódás, másrészt nem bírja a testem a különböző étrend-kiegészítőkben található csomósodásgátló, kapszulahéj és egyéb adalékanyagokat! Nagyon nem bírja!


Az izomba adott vitamin, stb injekción kívül milyen más lehetőségek vannak?


Pl. nyelv alatt felszívódó és ezeken kívül?


Minden megoldás érdekel!

Előre is köszönöm segítségeteket!



jún. 11. 07:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg lesz diagnózisod és az orvos felírja. Addig nem szabad semmivel kísérletezni.
júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ha kizárólag az adott orvosokra hallgattam volna eddig is, már rég kínok között döglött volna meg a test.

Sajnos néhány dologban rájuk hallgattam és pont ez okozta a jelenlegi állapotot.

Borzasztóan rossz "tanácsokat" adtak. Óriásit romlott az állapot a javaslataik hatására.

Azokat korrigálom most.

Próbálom korrigálni.

júl. 12. 12:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad el ezt a kontrollokon?
júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mondtam. A háziorvosom inkompetens.

Volt néhány orvos, aki azonnal felfogta.

Volt, amelyik nem.

júl. 12. 12:22
 15/19 A kérdező kommentje:
De nem szükséges aggódnod, egyelőre a vitamininjekcióról letettem.
júl. 12. 12:25
 16/19 anonim ***** válasza:

A háziorvos nyilván inkompetens, mert nem szakorvos, hanem általános orvos.

Endokrinológushoz kell kérni akkor konzultációs időpontot. Esetleg facebook csoportokban kérj véleményt, hogy kihez érdemes menni a környéketeken! Ja és ha nem rendesen bánnak veled, akkor betegjogi képviselővel egyeztess erről.

júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A háziorvos olyan dolgokban is inkompetens volt, hogy döbbenet.

Finoman még néha az asszisztense is felhívta rá a figyelmét.


Már én is gondoltam arra, hogy betegjogi képviselőhöz fordulok, mert elképesztő dolgokat engedett meg magának a háziorvos.


Eddig nem sűrűn jártam orvoshoz és szokatlan volt még, hogy mi a rendszer.


Csak tudod kinek van még arra is ereje, hogyha annyira beteg, hogy még ezekre is fordítson időt, energiát, figyelmet, pénzt, satöbbit.


A lényeg az, hogy most másra kell fókuszálom. A gyógyulásommal vagyok elfoglalva. Szakkönyveket olvasok és próbálom megtalálni a megfelelő, képzett szakembereket.

És próbálok minden szinten megerősödni.

júl. 12. 13:28
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja, betegjogisnak csak írni kell emailt részletesen. Nem fizetős. Nekem is kellett, amikor a terhességem alatt enyhén szólva is problémás volt az ellátás.

Kitartást, sajnos elég nehéz eljutni a pontos diagnózisig. Mi a férjemnél már bő 1,5 éve szenvedünk egy allergia miatt, mert egyszerűen nem találjuk, hogy mi lehet az, amire ennyire érzékeny.

júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18. Nem csak a betegjogisra gondoltam, hanem úgy összességében az egészre.


Köszönöm, Nektek is kitartást!

Megírod, hogy veled mi történt és mi lett az eredménye annak, hogy felvetted a kapcsolatot a betegjogi képviselővel? (Privátban is jó.)

júl. 13. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!