Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beadhatok magamnak injekcióban...

Beadhatok magamnak injekcióban különböző vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket? Ha igen, hova, kihez kellene ezzel fordulom, hogy megtanítsa a beadást, szúrást? A lentebb írtakat is olvasd el légy szíves. Kérdés is van még.

Figyelt kérdés

Egyrészt különböző betegségek miatt rossz a felszívódás, másrészt nem bírja a testem a különböző étrend-kiegészítőkben található csomósodásgátló, kapszulahéj és egyéb adalékanyagokat! Nagyon nem bírja!


Az izomba adott vitamin, stb injekción kívül milyen más lehetőségek vannak?


Pl. nyelv alatt felszívódó és ezeken kívül?


Minden megoldás érdekel!

Előre is köszönöm segítségeteket!



jún. 11. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Konzultálj az orvosoddal.
jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1. Már "konzultáltam" a háziorvossal, de ő nagyon maradi, így nem tudtam meg semmi relevánsat tőle.
jún. 11. 08:04
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Akkor menj máshoz... 🙄
jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3. Tervben van! De még jöjjenek lehetőségek.
jún. 11. 08:50
 5/19 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van pontosan? Mert a felszívódási zavart nem a háziorvos kezeli.
jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kivizsgálás alatt vagyok és van több gond is.
júl. 12. 11:18
 7/19 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás alatt nem szurkodunk meg nyakalunk be semmit csak úgy per has.
júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Pl nagyon lelassult a gyomor perisztaltika (gyomortükrözés vizsgálat ideje alatt egyáltalán nem is volt) és valószínűleg áteresztő bél szindróma.

Szájon át bevenni pedig nem tudom, amiben pl csomósodásgátló, stb van.

júl. 12. 11:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezt leírtad, de injekcióban csak orvosi utasításra lehet beadni bármit is. Azokban is van vivőanyag, meg kell tanulnod beadni magadnak, kezelni a szúrás helyét, stb.

Majd a szakorvos ír fel, amennyiben szükséges. De lehet, hogy felesleges, mert inkább speciális diétát fog kiírni. Nem kell tömködni magadba olyasmit, ami nem feltétlenül szükséges.

júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nyilván meg akartam tanulni...

Nem töködtem magamba semmit.

júl. 12. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!