Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van ez? Mi okozhatja ezt?

Miért van ez? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Üdv 20éves srác vagyok . És az lenne a kérdésem, hogy szolárium után (2x voltam a héten. És igen,csak 2x. És csak ezen a héten. Ezelőtt már volt ugyanilyen helyzet.) AZONNAL kb. 1 nap múlva beteg vagyok. Pedig 2×5percre voltam. És rá egy napra pedig torkom szájpadlás kapar,fáj,szúr,nyelés nehéz, fejem fáj kegyetlenül,izületeim sajognak, szédülök,imbolygok,hánytam (ami már elmúlt most) és levert vagyok. Ja és hőemelkedésem is volt/van 37.8°C.


Mi lehet ez? És mitől? Ott szívok be valami vírust? Amikor megyek rögtön így vagyok. Februárban ugyanez volt. Pedig más helyekre is járok,suli,busz,stb és sosem vagyok beteg. De ha szoliba elmegyek rá egy napra így vagyok.

Mi okozhatja ezt? Köszönöm.



jún. 8. 12:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!