Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Hello, 19 éves vagyok, lassan 20. Kb 1 hete fáj random helyeken. Váll, csípő, térdem mögött, karom, hátam felső része. Mindig máshova vándorol a fájdalom, nem ugyanott fáj. De kb 3 nap elteltével akár vissza is térhet oda, kb 1 napig fáj ott abban a pontban, a fájdalom erőssége maximum ilyen 10/3. Más tünetem nincs. Nincs lázzam, nincs nyirokcsomó megnagyobbodás. Semmi ilyesmi, vérvételen még nem voltam, jövőhéten szeretnék elmenni. Mi lehet ez?
máj. 30. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vàltozott valami az èletedben? Mondjuk többet ülsz vagy fekszel egyhelyben? Szimmetrikusan fáj vagy csak az egyik oldal?
máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Álltalában nem szimetrikusan fáj, sőt olyan még nem volt hogy szimmetrikusan fájjon. Álltalában valamelyik oldal csak és a masik egyáltalán nem. Sajnos napi 10-12 órát is ülök. 3x egy héten 1.5 óra kondi a mozgásom.
máj. 30. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ez lehet a probléma. Nekem akkor szokott előjönni, amikor vizsgaidőszak van, mikor 0-24ben a könyv felett gubbasztok. Nekem van néha, hogy 3-4 napig meg se tudok mozdulni. Nekem is vándorol ilyenkor a fájdalom. Hol itt-hol ott fáj. Ha az alkarommal támaszkodva oldalt fekve tanulok, akkor a könyök-váll izületeim is baromira tudnak fájni, de főleg a hátam-nyakam fáj.

Lehet érdemes lenne nyújtó gyakorlatokat végezned.

máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!