Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy a hajam a...

Lehetséges, hogy a hajam a pajzsmirigy betegség miatt göndörödik?

Figyelt kérdés

Alulműködik a pajzsmirigyem, körülbelül 3-4 éve diagnosztizálták. Egyébként a hajam mindig teljesen egyenes volt, semmi gondom nem volt vele. (lány vagyok)

Aztán körülbelül 2 éve elkezdett a hajam néhány részen göndörödni, de csak elől, és csak néhány tincs, és kizárólag felül, tehát nem az egész tincs, hanem csak a teteje...? De sehol máshol a hajam többi részén nincs ilyen.

Ez lehetséges, hogy a pajzsmirigy betegség miatt történik? Ezt egy külföldi oldalon olvastam, ahol valaki ugyanezt a kérdést tette föl angolul, és valaki szerint ez az alulműködő pajzsmirigy miatt is lehet. Egyébként a családomban senkinek nem volt göndör, vagy hullámosabb haja.

Nagyon elegem van belőle, nem tudom, mit csináljak... Már szétkutattam az internetet, de semmivel sem vagyok előrébb.

Esetleg valaki tud erről részletesebb információkat? Mitől lehet, vagy mit lehet tenni, hogy újra egyenes legyen?

Köszönöm!



jún. 6. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez biztos nem attól van. Lehet már ilyen lesz mindig, max vasald.
jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem attól van. Nekem kb. 20 éve göndörödött be a hajam (előtte csak hullámos volt), de mind a mai napig rendben van a pajzsmirigyműködésem.
jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!